مشخصات فایل@پروژه ساخت اسکوربرد ورزشی@

پروژه ساخت اسکوربرد ورزشی|50016727|snp50656523|
با ما همراه باشید با موضوع پروژه ساخت اسکوربرد ورزشی

ساخت اسکوربرد ورزشیكتابي كه در حال خواندن آن هستيد در مورد نحوه ي ساخت و نحوه ي عملكرد و توضيحات يك اسكوربرد ورزشي مي باشد. كه اين اسكوربرد قابليت استفاده در سالنهاي ورزشي را داراست حتماً از خود مي پرسيد اسكوربرد چيست؟ لازم به توضيح است كه ما هم زمانيكه به اين پروژه رسيديم آگاهي چنداني از آن نداشتيم و با كمي جستجو متوجه شديم كه افراد خيلي كمي هستند كه با اسكوربرد آشنا هستند و همين عامل باعث شد كه ما اطلاعات جامعي را فراهم آوريم كه با مطالعه آن بتوان شناخت كاملي از اسكوربرد را براي افراديكه اين كتاب را مطالعه مي كنند فراهم آورد.


از فصل اول درباره ي نحوه ي ساخت اسكوربرد و چارت عملكرد آن توضيح داده شده تا شما در ابتدا از عملكرد كلي آن مطلع شويد و در فصل دوم ليست كامل وسايل و قطعات الكترونيكي اسكوربرد و توضيحي در مورد قطعات الكترونيكي را مشاهده مي كنيد. در فصل سوم با برنامه ي نهايي پروگرم شده روي ميكرو آشنا مي شديد. و در فصل چهارم شما را با نقشه هاي عملي استفاده شده در اسكوربرد آشنا مي كنيم .


مختصري راجع به اسكوربرد: اين اسكوربرد قابليت نمايش يك ساعت با دورقم ثانيه و 3 رقم دقيقه و نمايش امتيازات دو تيم تا 3 رقم و نيز نشان دادن دوره ي بازي و نمايش پنالتي در بازي فوتبال با قابليت نشان دادن صحيح با خطا بودن پنالتي را دارا مي باشد كه ساعت آن قابليت start و pause را داراست و امتيازات گروه ها قابليت افزايش و كاهش را داراست و نيز قابليت رست كلي مي باشد.